.:: فروشگاه اینترنتی کود آنلاین - سولفات آمونیوم فاتح (گرانول وپودر) ::.

فروش اینترنتی انواع کودهای کشاورزی

فروشگاه اینترنتی کود آنلاین
 وارد شوید
حساب کاربری

سولفات آمونیوم فاتح (گرانول وپودر)

صفحه اصلی / محصولات / کودهای شیمیایی گرانول  

سولفات آمونیوم فاتح (گرانول وپودر)
🔍
🔍


سولفات آمونیوم فاتح (گرانول وپودر)

برچسب ها : کود شیمیایی ، ازت ، سولفات آمونیوم ، نیتروژن ، نیترات

4
تعداد شرکت کننده : 1

650,000 تومان

ناموجود
سولفات آمونیوم پودری وگرانول
فاتح -ایران
وزن محصول : 50 کیلوگرم
کد محصول 354564

مشتری گرامی توجه داشته باشید.فقط در ارسال بار با پست هزینه ارسال در فاکتور لحاظ می شود و در مواردی که ارسال ها توسط باربری و اتوبوس یا  وانت هزینه ی ارسال بار نامشخص می باشد

و هزینه پس از تحویل بار توسط مشتری باید پرداخت شود.

توجه داشته باشید هزینه ثبت شده در نحوه ی ارسال با پست برای کالاهای با وزن نیم کلیو و پایین تر است و کالاهای با وزن بالاتر از 500گرم  با قیمت بالاتر محاسبه میگردد و مابه تفاوت این قیمت توسط خریدارباید پرداخت گردد .و درنحوه ی ارسال کالا با تیپاکس هزینه ی ارسال کالا بصورت پسکرایه انجام میشود .

مدت زمان تحویل کالای خریداری شده پس از ثبت سفارش  3 الی 7 روز کاری می باشد .

 

لطفا قبل از افزودن هر کالا به سبد خرید توضیحات مربوط به آن کالا که در پایین همین صفحه آمده است را با دقت مطالعه فرمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 
توضیحات

 
کود سولفات آمونیوم و آنچه باید در مورد آن بدانید

سولفات آمونیوم | Ammonium sulfate یک نمک معدنی با کاربرد فراوان در بخش های کشاورزی و صنعتی است. مهمترین کاربرد این ماده استفاده بعنوان کود ازته کشاورزی است. کود سولفات آمونیوم شامل ۲۱% ازت به فرم یون آمونیوم و ۲۴% سولفور به فرم گوگرد محلول (سولفات) است. از جمله کاربردهای این کود ازته در بخش کشاورزی استفاده برای اصلاح و کاهش pH خاک های قلیایی و آهکی و همچنین تأمین ازت و گوگرد مورد نیاز برای رشد و نمو گیاهان و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی اشاره نمود. فرآیند کلی تولید سولفات آمونیوم ازطریق واکنش اسید سولفوریک با آمونیاك بوده که براین اساس مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه سولفات آمونیوم شامل اسید سولفوریک و آمونیاك می باشد.

 

سولفات آمونیوم بطور عمده در مزارع و محیط هاي کشاورزي بعنوان کود شیمیائی مورد استفاده قرار می گیرد که به همین دلیل حسب شرایط محیطی و نوع محصول کشاورزي، میزان و نحوه بکارگیري آن می تواند متفاوت باشد. لذا گریدها و انواع مختلف سولفات آمونیوم تولید و عرضه می گردد. مهمترین آنها عبارتند از: سولفات آمونیوم گرانول، پودر سولفات آمونیوم، سولفات آمونیوم کریستالی و همچنین محلول سولفات آمونیوم از جمله آنها می باشد.

 

انواع مختلف کودهاي شیمیائی جهت رشد و نمو گیاهان مورد استفاده کشاورزان قرار می گیرند که مهمترین آنها کودهاي ازته و از جمله اوره می باشد. ازت بعنوان یک عامل مهم در کشاورزي می باشد که درصد بالاي این عنصر در اوره ، این ماده را نسبت به سایر کودهاي ازت از لحاظ درصد ازت در صدر قرار داده است. دراین میان نکته اساسی ویژگی هاي خاك کشاورزي و خاصیت قلیائی ازت می باشد که بکارگیري بیش از حد آن باعث بروز مشکلات مختلف در خاك و آب هاي زیرزمینی می گردد. از آنجاکه بیشتر خاک هاي کشاورزي ایران خاصیت قلیائی دارند، لذا استفاده اوره به تنهائی ممکن است در بسیاری از محصولات مشکلاتی را به همراه داشته باشد. کود سولفات آمونیوم علاوه برخاصیت اصلاح کنندگی خاك، جذب گیاهان نیز می شود که علاوه بر تامین ازت مورد نیاز گیاه، گوگرد نیز بعنوان ماده غذائی مورد استفاده قرار گرفته و ضمن جلوگیري از افزایش قلیائیت خاك مزیت هاي دیگري نیز براي گیاه بهمراه دارد. همچنین سولفات آمونیوم نسبت به سایر کودها کمتر توسط آب شسته شده و هدر رفت کمتری دارد و در نتیجه الایندگی کمتري براي آبهاي زیرزمینی ایجاد می کند.

محصولات مشابه

نظرات کاربران


محمودی در تاریخ سه شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ نوشته :
وزن محصول چقدر است؟

پاسخ مدیر : سلام / ۵۰ کیلو

امتیازتان به این محصول را انتخاب کنید :
 نـــــــــــام شمـــــــا :


پشتیبانی 9:00 الی 20:00
ضمانت اصل بودن کالا
اعتماد به ما
logo-samandehi
منو ها
محصولات
تماس با ما
09120646507
09359211444
info@koodonline.com
9:00 صبح الی 20:00

اصفهان نجف آباد استان: اصفهان، شهرستان : نجف آباد، بخش : مرکزی، شهر: نجف آباد، محله: شریعتی، کوچه شهیدمحمدعلی پورمحمدی، کوچه شهید بهرام صف آرا[41]، پلاک: 4.0، طبقه: همکف

تلفن :03142698125

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : 

 

 

© حقوق کپی برداری برای فروشگاه اینترنتی کود آنلاین محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا