.:: فروشگاه اینترنتی کود آنلاین - کود بیولوژیک تریکوران پی ::.

فروش اینترنتی انواع کودهای کشاورزی

فروشگاه اینترنتی کود آنلاین
 وارد شوید
حساب کاربری

کود بیولوژیک تریکوران پی

صفحه اصلی / محصولات / کودهای بیولوژیک پودری  

کود بیولوژیک تریکوران پی
🔍


کود بیولوژیک تریکوران پی


75,000 تومان


کود بیولوژیک تریکوران پی
توسعه سیستم ریشه
قارچ کش زیستی
وزن محصول: پاکت نیم کیلوئی

مشتری گرامی توجه داشته باشید.فقط در ارسال بار با پست هزینه ارسال در فاکتور لحاظ می شود و در مواردی که ارسال ها توسط باربری و اتوبوس یا  وانت هزینه ی ارسال بار نامشخص می باشد

و هزینه پس از تحویل بار توسط مشتری باید پرداخت شود.

مدت زمان تحویل کالای خریداری شده پس از ثبت سفارش  3 الی 7 روز کاری می باشد .

 

لطفا قبل از افزودن هر کالا به سبد خرید توضیحات مربوط به آن کالا که در پایین همین صفحه آمده است را با دقت مطالعه فرمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 
توضیحات

کود بیولوژیک تریکوران پی

 

قارچ آنتاگونیست تریکودرما هارزیانوم

قارچ Trichoderma harzianum یکی از مهم‌ترین پروبیوتیک‌های گیاهی است که تقریبا با تمام خاک‌ها و اقلیم‌های کره زمین سازگاری داشته و امروزه به عنوان کود و قارچکش بیولوژیک، جایگاه ویژه‌ای در کنترل بیولوژیک بیماری‌های گیاهی و کشاورزی ارگانیک پیدا کرده است. این قارچ، در تعامل با ریشه گیاه و از طریق مجموعه‌ای از مکانیسم‌ها مانند تولید هورمون‌های رشدی و سیدروفور و تولید طیفی از آنزیم‌ها و ترکیبات ضدقارچی و ضدباکتریایی مانند کیتیناز، گلوکوناز و آنتی‌بیوتیک، علاوه بر بهبود رشد و عملکرد گیاه، از آن در برابر عوامل بیماری‌زای خاکزی و عوامل تنش‌زای غیرزنده محافظت می‌کند.

 

کود بیولوژیک تریکوران پی، یک محصول منحصر به فرد بر پایه قارچ Trichoderma harzianum است که بصورت پودر قابل حل در آب (WP) و در بسته‌های ۵۰۰ گرمی تولید می‌شود. با استفاده از این محصول، می‌توان بیماری‌های گیاه­‌میری، بوته‌میری و پوسیدگی و پژمردگی ریشه و طوقه که عموما توسط قارچ‌هاییمانند فوزاریوم، فیتوفتورا، پیتیوم، ریزوکتونیا، ماکروفومینا و اسکلروتینیا ایجاد می‌شوند را همزمان کنترل کرده و اثر تنش‌های مختلف را بر گیاه کاهش داد. مصرف این محصول، در خاک‌هایی که به دلیل کشت مکرر و بی‌وقفه یا استفاده بیش از حد از کودهای شیمیایی با کاهش حاصلخیزی و تخریب مواجه شده‌اند می‌تواند به احیای خاک، افزایش تنوع زیستی و میکروارگانیسم‌های مفید و بهبود حاصلخیزی خاک کمک کند.

 

تریکوران پی فاقد هر گونه ماده شیمیایی مضر بوده و برای تولید محصولات ارگانیک به منظور صادرات یا تازه‌خوری بسیار مناسب می‌باشد. استفاده از این محصول به همراه بذر یا آب آبیاری و در قالب برنامه‌های پیشگیری، می‌تواند نقش بسیار موثری در کاهش بیماری‌های ریشه و طوقه بویژه در شرایط گلخانه‌ای داشته باشد. با توجه به قیمت مناسب، این محصول می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای نمونه‌های مشابه وارداتی و یا قارچکش‌های شیمیایی موجود در بازار باشد.

 

مقادیر توصیه‌شده از این کود را مطابق جدول زیر برای گیاهان مختلف استفاده کنید.

نوع محصولات شیوه کاربرد توضیحات
محصولات زراعی، سبزی و صیفی و جالیز بذرمال ۵ تا ۱۵ گرم از محصول بسته به اندازه و شکل بذر به یک کیلوگرم بذر که قبلا با مقدار مناسبی آب مرطوب شده اضافه و پس از هم­زدن کامل برای کاشت آماده شود.
همراه آب آبیاری ۲ کیلوگرم از محصول به همراه آب آبیاری برای تیمار یک هکتار از مزرعه استفاده شود.
تلقیح نشاء به ازای هر لیتر آب، ۱۰ گرم از محصول استفاده و پس از مخلوط کردن کامل، ریشه نشاء­ها را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه در آن قرار دهید.
محصولات باغی، درختان جنگلی و فضای سبز همراه آب آبیاری ۲ تا ۳ کیلوگرم از محصول به همراه آب آبیاری برای تیمار یک هکتار زمین استفاده شود.
چالکود ۲۵ گرم از محصول به خوبی با کود دامی پوسیده یا خاک­برگ مخلوط شده و در چاله­های ایجادشده در نزدیکی انتهای سایه­انداز درخت ریخته شود. برای درختان کمتر از ۵ سال، یک چاله و برای درختان بالای ۵ سال دو چاله به عمق ۴۰ و قطر ۳۰ سانتیمتر در نظر گرفته شود.

 

محصولات مشابه

کودهای ارگانیک پودری
اسید هیومیک داکوتا
30,000 تومان
کودهای بیولوژیک گرانول
بایوفسفات تریپل
280,000 تومان
کودهای بیولوژیک مایع
بایوفارم باغبانی
56,000 تومان
کودهای ارگانیک
اسید هیومیک پودری
145,000 تومان
ابزار و ادوات باغبانی
بیلچه باغبانی
20,000 تومان
ابزار و ادوات باغبانی
فتیله (قیف)آبیاری
54,000 تومان

نظرات کاربران


هیچ نظری وجود ندارد .
امتیازتان به این محصول را انتخاب کنید :
 نـــــــــــام شمـــــــا :


اعتماد به ما
logo-samandehi
منو ها
محصولات
تماس با ما
09120646507
09359211444
info@koodonline.com
9:00 صبح الی 20:00
استان اصفهان ، شهرستان نجف آباد ، خیابان منتظری شمالی، بعداز کوچه ی شبنم پلاک 266 کدپستی : 8513798418
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : 

 

 

© حقوق کپی برداری برای فروشگاه اینترنتی کود آنلاین - خرید آنلاین کشاورزی آنلاین کود آنلاین فروش کود کود شیمیایی کود ارگانیک کود بیولوژیک خرید کود تغذیه گیاهان ارسال رایگان کود آلی محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا