.:: فروشگاه اینترنتی کود آنلاین - کود بیولوژیک تریکوران پی ::.

فروش اینترنتی انواع کودهای کشاورزی

فروشگاه اینترنتی کود آنلاین
 وارد شوید
حساب کاربری

کود بیولوژیک تریکوران پی

صفحه اصلی / محصولات / کودهای بیولوژیک پودری  

کود بیولوژیک تریکوران پی
🔍


کود بیولوژیک تریکوران پی


165,000 تومان


کود بیولوژیک تریکوران پی
توسعه سیستم ریشه
قارچ کش زیستی
وزن محصول: پاکت نیم کیلوئی

مشتری گرامی توجه داشته باشید.فقط در ارسال بار با پست هزینه ارسال در فاکتور لحاظ می شود و در مواردی که ارسال ها توسط باربری و اتوبوس یا  وانت هزینه ی ارسال بار نامشخص می باشد

و هزینه پس از تحویل بار توسط مشتری باید پرداخت شود.

توجه داشته باشید هزینه ثبت شده در نحوه ی ارسال با پست برای کالاهای با وزن نیم کلیو و پایین تر است و کالاهای با وزن بالاتر از 500گرم  با قیمت بالاتر محاسبه میگردد و مابه تفاوت این قیمت توسط خریدارباید پرداخت گردد .و درنحوه ی ارسال کالا با تیپاکس هزینه ی ارسال کالا بصورت پسکرایه انجام میشود .

مدت زمان تحویل کالای خریداری شده پس از ثبت سفارش  3 الی 7 روز کاری می باشد .

 

لطفا قبل از افزودن هر کالا به سبد خرید توضیحات مربوط به آن کالا که در پایین همین صفحه آمده است را با دقت مطالعه فرمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 
توضیحات

کود بیولوژیک تریکوران پی

 

قارچ آنتاگونیست تریکودرما هارزیانوم

قارچ Trichoderma harzianum یکی از مهم‌ترین پروبیوتیک‌های گیاهی است که تقریبا با تمام خاک‌ها و اقلیم‌های کره زمین سازگاری داشته و امروزه به عنوان کود و قارچکش بیولوژیک، جایگاه ویژه‌ای در کنترل بیولوژیک بیماری‌های گیاهی و کشاورزی ارگانیک پیدا کرده است. این قارچ، در تعامل با ریشه گیاه و از طریق مجموعه‌ای از مکانیسم‌ها مانند تولید هورمون‌های رشدی و سیدروفور و تولید طیفی از آنزیم‌ها و ترکیبات ضدقارچی و ضدباکتریایی مانند کیتیناز، گلوکوناز و آنتی‌بیوتیک، علاوه بر بهبود رشد و عملکرد گیاه، از آن در برابر عوامل بیماری‌زای خاکزی و عوامل تنش‌زای غیرزنده محافظت می‌کند.

 

کود بیولوژیک تریکوران پی، یک محصول منحصر به فرد بر پایه قارچ Trichoderma harzianum است که بصورت پودر قابل حل در آب (WP) و در بسته‌های ۵۰۰ گرمی تولید می‌شود. با استفاده از این محصول، می‌توان بیماری‌های گیاه­‌میری، بوته‌میری و پوسیدگی و پژمردگی ریشه و طوقه که عموما توسط قارچ‌هاییمانند فوزاریوم، فیتوفتورا، پیتیوم، ریزوکتونیا، ماکروفومینا و اسکلروتینیا ایجاد می‌شوند را همزمان کنترل کرده و اثر تنش‌های مختلف را بر گیاه کاهش داد. مصرف این محصول، در خاک‌هایی که به دلیل کشت مکرر و بی‌وقفه یا استفاده بیش از حد از کودهای شیمیایی با کاهش حاصلخیزی و تخریب مواجه شده‌اند می‌تواند به احیای خاک، افزایش تنوع زیستی و میکروارگانیسم‌های مفید و بهبود حاصلخیزی خاک کمک کند.

 

تریکوران پی فاقد هر گونه ماده شیمیایی مضر بوده و برای تولید محصولات ارگانیک به منظور صادرات یا تازه‌خوری بسیار مناسب می‌باشد. استفاده از این محصول به همراه بذر یا آب آبیاری و در قالب برنامه‌های پیشگیری، می‌تواند نقش بسیار موثری در کاهش بیماری‌های ریشه و طوقه بویژه در شرایط گلخانه‌ای داشته باشد. با توجه به قیمت مناسب، این محصول می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای نمونه‌های مشابه وارداتی و یا قارچکش‌های شیمیایی موجود در بازار باشد.

 

مقادیر توصیه‌شده از این کود را مطابق جدول زیر برای گیاهان مختلف استفاده کنید.

نوع محصولات شیوه کاربرد توضیحات
محصولات زراعی، سبزی و صیفی و جالیز بذرمال ۵ تا ۱۵ گرم از محصول بسته به اندازه و شکل بذر به یک کیلوگرم بذر که قبلا با مقدار مناسبی آب مرطوب شده اضافه و پس از هم­زدن کامل برای کاشت آماده شود.
همراه آب آبیاری ۲ کیلوگرم از محصول به همراه آب آبیاری برای تیمار یک هکتار از مزرعه استفاده شود.
تلقیح نشاء به ازای هر لیتر آب، ۱۰ گرم از محصول استفاده و پس از مخلوط کردن کامل، ریشه نشاء­ها را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه در آن قرار دهید.
محصولات باغی، درختان جنگلی و فضای سبز همراه آب آبیاری ۲ تا ۳ کیلوگرم از محصول به همراه آب آبیاری برای تیمار یک هکتار زمین استفاده شود.
چالکود ۲۵ گرم از محصول به خوبی با کود دامی پوسیده یا خاک­برگ مخلوط شده و در چاله­های ایجادشده در نزدیکی انتهای سایه­انداز درخت ریخته شود. برای درختان کمتر از ۵ سال، یک چاله و برای درختان بالای ۵ سال دو چاله به عمق ۴۰ و قطر ۳۰ سانتیمتر در نظر گرفته شود.

 

محصولات مشابه

نظرات کاربران


هیچ نظری وجود ندارد .
امتیازتان به این محصول را انتخاب کنید :
 نـــــــــــام شمـــــــا :


پشتیبانی 9:00 الی 20:00
ضمانت اصل بودن کالا
اعتماد به ما
logo-samandehi
منو ها
محصولات
تماس با ما
09120646507
09359211444
info@koodonline.com
9:00 صبح الی 20:00

اصفهان نجف آباد استان: اصفهان، شهرستان : نجف آباد، بخش : مرکزی، شهر: نجف آباد، محله: شریعتی، کوچه شهیدمحمدعلی پورمحمدی، کوچه شهید بهرام صف آرا[41]، پلاک: 4.0، طبقه: همکف

تلفن :03142698125

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید : 

 

 

© حقوق کپی برداری برای فروشگاه اینترنتی کود آنلاین محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا